Cena vozu Toyota Yaris 3dv. | CeníkyAut.cz

Motorizace vozu Toyota Yaris 3dv.

Benzínová motorizace 1.0 VVT-i 68 koní

Ceníková cena:274900 Kč
Minimální výbava: LIVE
Pohon: přední
Cena povinného ručení: 0Kč (přibližně)
Cena havarijního pojištění:0Kč (přibližně)
Náklady na pohonné hmoty pro ujetí 100km:129Kč
Náklady na pohonné hmoty pro ujetí 100 tisíc km:129000Kč

Proč kupovat nové auto?

Dlouhá tovární záruka

Výrobci se dnes předhánějí v záruce na vůz, běžně se tak za malý příplatek dostanete klidně na 100 tisíc km. To už je pádný argument, proč si pořídit nový vůz Toyota. V kombinaci s předplaceným servisem tak přesně víte, kolik vás auto bude stát a vyhnete se neočekávaným nákladům a s tím spojenými starostmi. I nad rámec záruky je u nového vozu menší šance že se pokazí.

Předplacený servis

Pokud chcete mít nad náklady vztahujícími se k prvním letem provozu vozu Toyota Yaris 3dv. plnou kontrolu, velmi moderní je také předplacený servis, kde za autorizovaný servis Toyota zaplatíte dopředu při nákupu vozu, náklady třeba na přehnaně drahou výměnu oleje vás už nepřekvapí. Další náklady jsou pak spojené pouze s tankováním, pneumatikami a dálničními poplatky.

Úspornější provoz a vládní omezení

Spotřeba nových vozů se opravdu zlepšila a reálně i moderní benzínové turbomotory mají lepší spotřebu než starší dieselová auta. Kromě výdajů za servis, které u starších vozů mohou převýšit prodejní cenu vozu, tak zcela jistě ušetříte i na pohonných hmotách. Navíc se velmi diskutuje o omezení vjezdu starších aut do centra měst, zejména pak starších naftových vozů. V Německu už to tak ve větších městech je, stejně tak v několika dalších evropských městech a jedná se o tom i v České republice. Koupí nového vozu se tak vyhnete mnoha starostem.

Výhodné financování

Na nové vozy často seženete velmi výhodné financování díky vysoké valuaci auta jako zástavy, čímž lze lehce překonat vyšší vstupní investici pro pořízení nového vozu. Nový vůz tak lze vlastnit za výhodnou měsíční splátku, ať už se jedná o půjčku na auto nebo leasing.

Koupě ojetého auta může být velmi problematická

Více než 50% ojetých vozy Toyota vykazuje podle průzkumu skryté technické vady, jejich provoz se tak může značně prodražit, často velmi nesmyslně až k ceně nového vozu. Není tak lepší neriskovat a koupit výhodně nový vůz Toyota Yaris 3dv. za 274900Kč?

S jakými dalšími náklady je třeba počítat u nového vozu

  • Zimní pneumatiky, případně i s disky - je třeba dávat pozor na nutnost nákupu druhé sady senzorů TPMS pro měření tlaku pneumatik u modelů vybavených přímým měřením - někdy se vyplat přezouvat na originální disky
  • Povinné ručení a havarijní pojištění - doporučujeme porovnat ceny
  • Dálniční známka
  • Ližiny na střešní nosič

Další vozy Toyota

Yaris 3dv.

Cena: 274900Kč (motorizace 1.0 VVT-i)

Yaris

Cena: 283900Kč (motorizace 1.0 VVT-i)

Aygo

Cena: 241900Kč (motorizace 1.0 VVT-i)

Aygo 3dv.

Cena: 236900Kč (motorizace 1.0 VVT-i)

Corolla

Cena: 369900Kč (motorizace 1.33 Dual VVT-i)

Auris

Cena: 382900Kč (motorizace 1.33 Dual VVT-i)

Auris Touring Sports

Cena: 407900Kč (motorizace 1.33 Dual VVT-i)

C-HR

Cena: 489900Kč (motorizace 1.2 Turbo)

Verso

Cena: 521900Kč (motorizace 1.6 D-4D Stop & Start)

Avensis

Cena: 644900Kč (motorizace 1.6 D-4D Stop & Start)
Všechny vozy Toyota