Cena vozu Kia Soul EV | CeníkyAut.cz

Motorizace vozu Kia Soul EV

Synchronní AC elektromotor 109 koní

Ceníková cena:849980 Kč
Minimální výbava: Premium
Pohon: přední
Cena povinného ručení: 1990Kč (přibližně)
Cena havarijního pojištění:12628Kč (přibližně)
Náklady na pohonné hmoty pro ujetí 100km:0Kč
Náklady na pohonné hmoty pro ujetí 100 tisíc km:0Kč

Proč kupovat nové auto?

Dlouhá tovární záruka

Výrobci se dnes předhánějí v záruce na vůz, běžně se tak za malý příplatek dostanete klidně na 100 tisíc km. To už je pádný argument, proč si pořídit nový vůz Kia. V kombinaci s předplaceným servisem tak přesně víte, kolik vás auto bude stát a vyhnete se neočekávaným nákladům a s tím spojenými starostmi. I nad rámec záruky je u nového vozu menší šance že se pokazí.

Předplacený servis

Pokud chcete mít nad náklady vztahujícími se k prvním letem provozu vozu Kia Soul EV plnou kontrolu, velmi moderní je také předplacený servis, kde za autorizovaný servis Kia zaplatíte dopředu při nákupu vozu, náklady třeba na přehnaně drahou výměnu oleje vás už nepřekvapí. Další náklady jsou pak spojené pouze s tankováním, pneumatikami a dálničními poplatky.

Úspornější provoz a vládní omezení

Spotřeba nových vozů se opravdu zlepšila a reálně i moderní benzínové turbomotory mají lepší spotřebu než starší dieselová auta. Kromě výdajů za servis, které u starších vozů mohou převýšit prodejní cenu vozu, tak zcela jistě ušetříte i na pohonných hmotách. Navíc se velmi diskutuje o omezení vjezdu starších aut do centra měst, zejména pak starších naftových vozů. V Německu už to tak ve větších městech je, stejně tak v několika dalších evropských městech a jedná se o tom i v České republice. Koupí nového vozu se tak vyhnete mnoha starostem.

Výhodné financování

Na nové vozy často seženete velmi výhodné financování díky vysoké valuaci auta jako zástavy, čímž lze lehce překonat vyšší vstupní investici pro pořízení nového vozu. Nový vůz tak lze vlastnit za výhodnou měsíční splátku, ať už se jedná o půjčku na auto nebo leasing.

Koupě ojetého auta může být velmi problematická

Více než 50% ojetých vozy Kia vykazuje podle průzkumu skryté technické vady, jejich provoz se tak může značně prodražit, často velmi nesmyslně až k ceně nového vozu. Není tak lepší neriskovat a koupit výhodně nový vůz Kia Soul EV za 849980Kč?

S jakými dalšími náklady je třeba počítat u nového vozu

  • Zimní pneumatiky, případně i s disky - je třeba dávat pozor na nutnost nákupu druhé sady senzorů TPMS pro měření tlaku pneumatik u modelů vybavených přímým měřením - někdy se vyplat přezouvat na originální disky
  • Povinné ručení a havarijní pojištění - doporučujeme porovnat ceny
  • Dálniční známka
  • Ližiny na střešní nosič

Další vozy Kia

Soul EV

Cena: 849980Kč (motorizace Synchronní AC elektromotor)

Sorento

Cena: 1009980Kč (motorizace 2.2 CRDi 4x4)

Optima SW

Cena: 669980Kč (motorizace 1.7 CRDi)

Optima

Cena: 639980Kč (motorizace 1.7 CRDi)

Niro

Cena: 614980Kč (motorizace 1.6 GDI HEV 6st. DCT)

Cee'd GT

Cena: 599980Kč (motorizace 1.6 T-GDI)

Pro_Cee'd GT

Cena: 599980Kč (motorizace 1.6 T-GDI)

Sportage

Cena: 589980Kč (motorizace 1.7 CRDi 4x2)

Sportage MY15

Cena: 574980Kč (motorizace 1.7 CRDi 4x2)

Optima PHEV

Cena: 1149980Kč (motorizace 2.0 GDI PHEV 6AT)
Všechny vozy Kia